Sipariş ve Kargo Süreci

Sitemizde Bulunun Tüm ürünler Kargo Dahil Fiyattır.

Özel resim baskılı kanvas tablolar siparişten sonra 1-2 gün içinde kargoya verilir. İstanbul İli ve Yakın Çevreleri Ortalama 1 gün içinde Teslim ediliyor

El yapımı Ahşap siparişleri ve Karikatür Tablolarda Teslimat Süresi 4-10 Gün arası Değişmektedir. ( Detaylı Bilgi için WhatsApp’dan Bilgi Alabilirsiniz 0553 646 91 92 )

Tüm Siparişler Ptt Kargo ile Gönderim Yapılmaktadır ve belirtmiş olduğunuz adrese kadar teslim edilir

Kargoda ürününüz Gözle görülür fiziksel bir hasarı var ise lütfen tutanak tutturup iade talebinde bulunuz veya ürünü teslim aldıktan sonra fiziksel bir hasar gördüğünüzde lütfen bizimle iletişime geçiniz Aldığınız üründe kargodan kaynaklı bir fiziksel hasar olduğunda değiştirme hakkınız vardır.

Bütün üretimlerimiz sipariş üzerine özel hazırlanır ve sattığımız ürünlerde kargodan kaynaklı hasar dışında iade hakkınız yoktur.

Ödeme ve Güvenlik

Kapıda Nakit Ödeme Yapabilirsiniz. (karikatür Tablo hariç)

Sadece Web Sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilirsiniz.

 

Havale veya eft ile ödeme yapabilirsiniz. Yaptığınız işlemlerde lütfen açıklamasa kısmına Gsm Cep Tel Numarasını  yazınız.

 

Sitemiz üzerinden kredi kartı alışveriş alt yapısı  Shopier.com SSL 128-bit Korunmaktadır kredi kartı ile tek çekim veya 12 aya kadar taksitli alışveriş yapabilirsiniz kredi kartı ile yapılan siparişlerde ürün ücret iadesi  3 iş günü içinde yapılmaktadır.

Tasarım olarak Özel siparişleriniz de sitemiz üzerinden İsminize Özel Tutar Kadar Özel Satış Oluşturuyoruz bu Şekilde Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilirsiniz.

 

Özel Ürün Sipariş ve Tasarım Süreci

Beğendiğiniz kişiye özel herhangi bir ürünün (karikatür Tablo hariç gerekli resimlerini ilettiğinizde baskıdan önce ürünün nasıl olacağını görüp onay verdikten sonra baskı ve hazırlanma süreci başlar örnek tasarımlar üzerinden değişiklik yapabilir ve istediğiniz bir şey var tasarım için uygun ise  yaptırabilirsiniz.

Hazırlanma ve Paketleme Süreci

1.Örnek Tasarım Yapılır ve sizlere iletilir  2. Onay Alınır 3. Baskıdan Önce Son Kontroller yapılır 4. Baskı Alınır 5.Kalite Kontrolü Yapılır 6. Ürün Hazırlanır 7. Paketlenir 8. Kargoya Verilir.

Müşteri Hizmetleri 

Bunların dışında sipariş ve tasarım ile bize sormak istediklerinizi 7/24 0553 646 91 92 Müşteri Hizmetleri Numarasından veya WhatsApp’dan ulaşabilirsiniz.

Tasarım ve Sipariş

Beğendiğiniz veya bir ürün ile ilgili sormak istediğiniz örnek tasarımı görmek için bizlere 7/24 0553 646 91 92  Tasarım ve Sipariş Numarasından veya WhatsApp’dan ulaşabilirsiniz.