Sipariş ve Kargo Süreci

Tüm siparişler ödeme gerçekleştikten sonra en geç 2 iş günü içinde Ptt Kargo ile gönderilir. Kargoda ürününüz fiziksel bir hasarı var ise lütfen tutanak tutturup iade talebinde bulunuz veya ürünü teslim aldıktan sonra fiziksel bir hasar gördüğünüzde lütfen bizimle iletişime geçiniz Aldığınız üründe kargodan kaynaklı bir fiziksel hasar olduğunda değiştirme hakkınız vardır. Bütün üretimlerimiz sipariş üzerine hazırlanır özel tasarım ve sattığımız ürünlerde kargodan kaynaklı hasar dışında iade hakkınız yoktur.

Ödeme ve Güvenlik

Sitemiz SSL 128-bit Korulamalıdır kredi kartı ile tek çekim veya 12 aya kadar taksitli alışveriş yapabilirsiniz kredi kartı ile yapılan siparişlerde ürün ücret iadesi  3 iş günü içinde yapılmaktadır.

Havale veya eft ile ödeme yapabilirsiniz. Yaptığınız işlemlerde lütfen açıklmasa kısmına isim soy isim yazınız.

Özel Ürün Sipariş ve Tasarım Süreci

Beğendiğiniz kişiye özel herhangi bir ürünün gerekli resimlerini ilettiğinizde baskıdan önce ürünün nasıl olacağını görüp onay verdikten sonra baskı ve hazırlanma süreci başlar örnek tasarımlar üzerinden değişiklik yapabilir ve istediğiniz bir şey var ise yaptırabilirsiniz.

Hazırlanma ve Paketleme Süreci

1.Ödeme Alınır 2.Örnek Tasarım Yapılır 3. Onay Alınır 4. Baskıdan Önce Son Kontroller yapılır 5. Baskı Alınır 6.Kalite Kontrolü Yapılır 7. Ürün Hazırlanır 8. Paketlenir 9. Kargoya Verilir.

Müşteri Hizmetleri 

Bunların dışında sipariş ve tasarım hariç bize sormak istediklerinizi 7/24 0553 646 91 92 Müşteri Hizmetleri Numarasından veya WhatsApp’dan ulaşabilirsiniz.

Tasarım ve Sipariş

Beğendiğiniz veya bir ürün ile ilgili sormak istediğiniz örnek tasarımı görmek için bizlere 7/24 0553 646 91 92  Tasarım ve Sipariş Numarasından veya WhatsApp’dan ulaşabilirsiniz.